Gdzie i jak się zapisać?

Na zajęcia można zapisać się przez cały rok (włacznie z wakacjami). Wystarczy przyjść 15 minut przed teningiem (pok. 201), wypełnić deklarację, uiścić opłatę i można od tej chwili uczestniczyć w treningach. Osobami początkującymi przez pierwszych kilka treningów opiekują się zaawansowani członkowie naszej szkoły. Ten indywidualny tok zajęć umożliwia szybkie opanowanie niezbędnych podstaw.

Zapisy oraz treningi odbywają się na obiektach Towarzystwa Sportowego Wisła, przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie. Parking jest bezpłatny dla uczestników zajęć na czas ich trwania ( 15 min przed i po treningu). Dojo znajduje się na pierwszym piętrze „starej” hali, a zapisy odbywają się w pokoju numer 201. Osoby pełnoletnie wypełniają formularz osobowy, niepełnoletni muszą dodatkowo uzyskać zgodę opiekunów na uczestnictwo w zajęciach. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 501-27-00-90 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: zieba69@interia.pl.

Opłata

 • Miesięczny koszt treningów to 200 zł.
 • Uczniowie i studenci 180 zł.

Promocje

 • Zniżka dla studentów i uczniów (dotyczy nowych członków szkoły): zapisz się do nas na nowy semestr, a za pierwszy miesiąc zapłacisz 140zł.
 • Program lojalnościowy dla członków szkoły. Przyprowadzając na treningi znajomych, otrzymacie zniżkę 15% na treningi przez dwa miesiące.
 • Pakiety rodzinne ( opłaty miesięczne) :
  2 osoby: 320 zł – oszczędzasz: 80 zł
  3 osoby: 450 zł – oszczędzasz: 150 zł
  Powyżej trzech osób w rodzinie, każda kolejna osoba płaci tylko: 120 zł
 • Opłaty długoterminowe :
  9 miesięcy: 1500 zł – oszczędzasz: 300 zł
  6 miesięcy: 1030 zł – oszczędzasz: 170 zł

Uwaga : Promocje nie łączą się. W sytuacjach nie objętych powyższymi opłatami obowiązują ceny umowne.

Jak do nas trafić?

Dojo znajduje się w centrum Krakowa. W okolice ulicy Reymonta można dostać się środkami komunikacji miejskiej i dojść z przystanków: Cichy Kącik, Czarnowiejska, AGH.

Poznaj z nami Aikido

Zapisz się na zajęcia.

Zapisy oraz treningi odbywają się na obiektach Towarzystwa Sportowego Wisła, przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie. Zajęcia można zapisać się przez cały rok (włącznie z wakacjami). Wystarczy przyjść 15 minut przed treningiem.