Treningi sztuk walk rozpoczął w 1983 roku. Przez osiem lat ćwiczył Ju-Justu. W latach 1991-1995 przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie ćwiczył Aikido w Aikido Schools of New Jersey pod kierunkiem Sensei Richards Stickles 6 dan Aikikai, Shidoin oraz w New York Aikikai szkole prowadzonej przez Sensei Yoshimitsu Yamada 8 dan Aikikai, Shihan.

Stopień mistrzowski otrzymał od Sensei Yamady. Po powrocie do kraju współpracował z MSW Samurai. Był Sekretarzem Generalnym Polskiej Federacji Ju-Jutsu oraz V-ce Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Ju-Jutsu.

Prowadził sekcję Aikido Aikikai przy TKKF Łączność. W sierpniu 1996 roku zrezygnował z wszystkich funkcji w organizacyjnych i założył własną szkołę Aikido. Obecnie posiada stopień 6 dan. W styczniu 2018 jako pierwszy instruktor Aikido w Polsce otrzymał tytuł Shihan od Hombu Dojo w Japonii.

Zajęcia prowadzą również:

Piotr Burnos
5 dan Aikikai, shidoin

Treningi rozpoczął w roku 1996. Po czterech latach otrzymał stopień mistrzowki od Sensei Yamady, którego nowojorskie dojo regularnie odwiedza. W roku 2003 założył własną szkołę aikido Musubi w Chrzanowie.

Jarosław Zięba

4 dan Aikikai

Treningi rozpoczął w wieku 14 lat. Egzaminy na stopnie mistrzowskie złożył przed Sensei Yamada otrzymując w roku 2011 stopień Sandan.

Poznaj z nami Aikido

Zapisz się na zajęcia.

Zapisy oraz treningi odbywają się na obiektach Towarzystwa Sportowego Wisła, przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie. Zajęcia można zapisać się przez cały rok (włącznie z wakacjami). Wystarczy przyjść 15 minut przed treningiem.